باران ، زیباترین هدیه خداوند
سلام در این وبلاگ تکه کلام وبعضی از تصاویر باران را درج میکنم تا شما نظر دهید.

امروز صبح وقتی از خواب برخاستی نگاهت می کردم و دوست داشتم با من حرف بزنی حتی چند کلمه با من راز نیاز کنی. از من چاره جویی کنی یا بابت اتفاق خوبی که روز گذشته در زندگی ات به وقوع  پیوست از من سپاسگزاری کنی. ولی متوجه شدم که برای پیدا کردن لباسی مناسب سخت سرگرم هستی . در حالی که اماده می شدی و چرخی در خانه می زدی می دانستم که چند دقیقه ای وقت داری تا به من سلام کنی اما خوب سخت مشغول بودی. وقتی به ایستگاه اتو بوس رسیدی تا رسیدن اتو بوس 15 دقیقه وقت داشتی ولی کاری نکردی غیر از انکه روی نیمکت به انتظار نشستی . بعد دیدم یکدفعه از جایت بلند شدی فکر کردم با من حرف خواهی زد اما به سوی باجه تلفن عمومی دویدی و با یکی از دوستانت تماس گرفتی تا حال واحوالش را بپرسی.

صبورانه وبا حوصله تمام روز نگاهت می کردم. با ان همه مشغله ای که داشتی فرصتی برای حرف زدن با من نداشتی .با این حال متوجه شدم که قبل از خوردن ناهار نگاهی به اطرافت انداختی شاید از حرف زدن با من خجالت می کشیدی و به همین دلیل سر تعظیم فرود نیاوردی. نگاهت به دوستانت افتاد که پشت میز دیگری نشسته بودند و قبل از شروع نا هارشان چند کلمه ای با من حرف میزد ند اما تو این کار را نکردی.اشکالی ندارد. هنوز هم وقت باقی است و امیدوارم با من حرف بزنی. به خانه برگشتی و به نظر می رسید که وقت زیادی داشتی. پس از انجام کارهایت تلوزیون را روشن کردی.

نمی دانم اصلا از تماشای تلویزیون لذ تی می بری یا نه ولی می دانم که هر شب اوقات زیادی رامقابل ان می نشینی و بدون انکه فکر کنی فقط وقت می گذرانی. در حالی که غرق تلوزیون شده بودی و شامت را می خوردی دوباره صبورانه و با شکیبایی منتظر ماندم اما باز هم با من حرف نزدی . وقت خواب فرا رسید و می دانستم که خیلی خسته هستی. پس از گفتن شب بخیر به خا نوادات به رختخواب رفتی و فورا خوابت برد. اشکالی ندارد چون ممکن است متوجه نشده باشی که من همیشه با تو هستم. بیش از انچه بدانی صبر و حوصله دارم. حتی می خواهم به تو یاد بدهم که چگونه با دیگران صبورانه و با شکیبایی رفتار کنی . انقدر دوستت دارم که هر روز در انتظار می مانم تا از ته دل سر تعظیم در برابرم فرود اوری.

به من فکر کنی با من حرف بزنی وراز و نیاز کنی و سپاسگزاری و شکر گذاری را از یاد نبری. اما این مکالمه یک طرفه اسان نیست .خوب صبح دوباره از خواب بر می خیزی و من دوباره منتظر خواهم ماند البته انتظار چیزی به غیر از عشق برای تو را نخواهم داشت. به این امید که فردا اوقا تی را فقط به من اختصاص دهی. روز و شب خوبی داشته باشی , دوست تو خداوند.

[ سه‌شنبه 19 مهر‌ماه سال 1390 ] [ 20:14 ] [ مهدی ] [ نظرات (4) ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 16729

قالب میهن بلاگ download قالب بلاگفا وبلاگ سیتی قالب بلاگ اسکای قالب وبلاگ وبلاگ نویسان قالب وبلاگ طالع بینی ازدواج بازی آنلاین